خدمات در پرتال جامع طرح جهانی حق الله

بسم الله الرحمن الرحیم


خدمات ما در پرتال جامع طرح جهانی حق الله

آنچه ما در پرتال جامع طرح جهانی حق الله مد نظر گرفته ایم ارائه ی خدماتی است که کاربران و اعضای عزیز و محترم حق الله مدام در تعامل با ما باشند و ثمره ی آن رسیدن به ثبات جایگاه معنوی اعضاء در دنیای فراصنعتی امروز و ایجاد بستری برای یافتن آرامش دنیوی با نگاه و توجه بیشتر به انجام واجبات و ترک محرمات می باشد. 

همانگونه که در صفحه ی درباره ما بدان اشاره شد ، ما در کنار محوریت اصلی طرح جهانی حق الله ، طرح ها و خدمات بسیاری را به لطف خدای عزیز برنامه ریزی و بستر سازی نموده ایم که بزودی از آن پرده برداری خواهیم کرد..

ارائه خدمات مشاوره ، آموزش ، قرض الحسنه ، و همچنین ارائه خدمات پسندیده ای به خیریه ها و هیئات مذهبی و ... از جمله این خدمات است.

خدمات مشاوره ما در حوزه های اعتقادی ، مذهبی ، خانواده و ازدواج و تربیت فرزند ، نام شناسی و تعیین نام نیکو و جوانان و اوقات فراقت و اشتغال و راه اندازی کسب و کار است.

خدمات آموزشی ما نیز در شاخه های اعتقادی و مذهبی و علمی و خانواده موفق و ... می باشد.

بخش قرض الحسنه حق الله نیز با ساز و کاری جدید و متفاوت برای کاربران داوطلب عضویت در طرح قرض الحسنه ی خانوادگی اعضای حق الله طراحی شده که در آینده ای نزدیک از آن رو نمائی و قوانین آن مطرح خواهد شد.

از دیگر خدمات طرح جهانی حق الله همکاری با خیریه ها و هیئت های مذهبی است . این مراکز میتوانند باتوجه به فراخوان اعلام شده ما درخواست عضویت خود را ارسال بنمایند.

همچنین هیئت های محترم میتوانند برای عضویت افراد و اعضای خود در طرح جهانی حق الله با ما تماس گرفته و یا درخواست خود را برای ما ارسال نمایند تا ساز و کار تعامل با هیئات به آنها اعلام و بسته های عضویت در طرح برای آنها ارسال شود.ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

تعداد آنلاین: 14
بازدید امروز: 86
بازدید صفحات امروز: 57
بازدید این ماه: 49701
بازدید کل: 621524

برای مشاوره و عضویت و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

09014010057

02136059786

ارتباط پیامکی با ما

300074918


 کلیه حقوق این پرتال متعلق به طرح جهانی حقالله می باشد

Copyright © 2013-2015  Haghollah.iR       طراحی و اجرا : ایده سازان جاوید مهدا