همیاری و حمایت مالی از پزتال طرح جهانی حق الله

بسم الله الرحمن الرحیم

 

عموما هر فعالیت فرهنگی برای بقای خود نیازمند صرف هزینه های مادی و معنوی است و این را میتوان در کلیه ی امور فرهنگی و مذهبی در سطح جوامع مختلف بطور واضح دید.

طرح جهانی حق الله نیز پس از حدود یکسال صرف هزینه های زمانی - فکری - مادی و حمایتهای معنوی راه اندازی شد و برای بقا و رشد خود در راستای اهدافش نیازمند صرف هزینه های متعددی است.

طرح جهانی حق الله قائم به فرد نیست و در راستای رسیدن به اهداف و برنامه هایش مبتنی بر یک سیستم جامع بطور متمرکز ساماندهی و برنامه ریزی شده است.

گذشته از بیش هزار و پانصد نفر ساعت وقت و هزینه ی نیروی انسانی (فقط تا پایان ماه رمضان 93) برای ساماندهی موسسه ی فرهنگی مربوط به طرح حق الله و هزینه های طراحی سایت طرح  و سامانه ی نرم افزاری مدیریت جامع طرح و اعضاء و صرف ملیونها تومان هزینه ی مالی که مجموعا هزینه های اولیه و پایه ی راه اندازی فاز اول و دوم این فعالیت فرهنگی مذهبی بوده است  و هر روز هم متحمل هزینه های جدیدتری است. این طرح هزینه های جاری متنوع دیگری نیز دارد که ما به تنهائی از عهده ی آن بر نخواهیم آمد.

با توکل بر خدا و محض رضای حضرت حق جل و اعلی تمامی هزینه های انجام شده از محل حساب شخصی و بدون هیچگونه حمایت مادی دیگری از هیچ شخص یا ارگان و نهاد دولتی و غیر دولتی صرف شده ، صرفا برای رسیدن به اهداف عالی این طرح خدا پسندانه.

آنچه از اعضا بابت حق عضویت دریافت میگردد واقعا کفاف هزین های انجام شده و انبوه هزینه های جاری طرح را نمیدهد.

حقیقتا طرح جهانی حق الله برای رشد و بقا نیازمند حمایت مالی و  غیر مالی  خیرین فهیم عزیز میباشد .  لذا از عزیزانی که مطلب را درک کرده اند و اهمیت رشد و بقا و اهداف این طرح را اذعان دارند درخواست همیاری و کمک داریم حتی کمکهای کوچک نیز میتواند کمکحال ما در راستای پیشبرد این طرح در سطح بین المللی به نحو مطلوب باشیم. قطعا از دید خدا هیچ چیز مخفی نمیماند

شفافسازی مالی یکی از سیاستهای ماست که در صفحه ی مربوطه برای عموم با ذکر جزئیات بصورت هفتگی به نمایش درخواهد آمد.

خیرین عزیز میتوانند از طریق بخش زیر با ورود مشخصات خود وارد درگاه پرداخت بانکی شوند و موجبات رضایت خدای عزیز را برای خویش فراهم کنند.

کاربران عزیز نیز میتوانند پس از ورود به سایت از بخش حمایت مالی و.. اقدام نمایند.

تمامی هزینه های دریافتی این بخش بلا استثنا و بدون دخل و تصرف برای گسترش طرح حق الله هزینه خواهد شد و گزارش آن در صفحه ی مربوطه در لینک زیر بصورت هفتگی درمعرض عموم قرار خواهد گرفت.

پرداخت آنلاین حمایت مالی

گزارشات مالی

حمایت مالی از طرح حق الله
نام و نام خانوادگی : تلفن تماس : پست الکترونیک :
مبلغ (ریال) :


ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

تعداد آنلاین: 10
بازدید امروز: 118
بازدید صفحات امروز: 84
بازدید این ماه: 49733
بازدید کل: 621556

برای مشاوره و عضویت و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

09014010057

02136059786

ارتباط پیامکی با ما

300074918


 کلیه حقوق این پرتال متعلق به طرح جهانی حقالله می باشد

Copyright © 2013-2015  Haghollah.iR       طراحی و اجرا : ایده سازان جاوید مهدا